Grupa Inicjatyw Lokalnych GIL

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Projekty

Strona główna Ukończone Wyprawa krajoznawczo - turystyczna jako ciekawy sposób na wypoczynek ale również na zdobycie umiejętności i szerokiej wiedzy
Projekt: Wyprawa krajoznawczo-turystyczna jako...
Logo Funduszu Inicjatyw Obywatelskich Logo Grupy Inicjatyw Lokalnych GIL

Projekty dofinansowane ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw ObywatelskichEmail

Podsumowanie projektu

Dnia 19 grudnia 2013 roku odbyło się podsumowanie projektu „Wyprawa krajoznawczo - turystyczna jako ciekawy sposób na wypoczynek ale również na zdobycie umiejętności i szerokiej wiedzy” realizowanego przez Grupę Inicjatyw Lokalnych „GIL” z siedzibą w Borze na podstawie PROGRAMU OPERACYJNEGO FUNDUSZ INICJATYW OBYWATELSKICH wspieranego przez MINISTERSTWO PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ. Uczestnicy projektu oraz zaproszeni goście zebrali się w sali restauracyjnej Skalnego Dworku.

Więcej…
 
Email

Wyprawa na Termy w Bukowinie Tatrzańskiej.

Dnia 24 października 2013 roku uczniowie zakwalifikowani do Projektu "Wyprawa krajoznawczo - turystyczna jako ciekawy sposób na wypoczynek ale również na zdobycie umiejętności i szerokiej wiedzy" realizowanego przez Grupę inicjatyw Lokalnych GIL w Borze na podstawie PROGRAMU OPERACYJNEGO FUNDUSZ INICJATYW OBYWATELSKICH wspieranego przez MINISTERSTWO PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ wzięli udział w wyprawie na Termy do Bukowiny Tatrzańskiej. Zbiórka uczniów była o godz. 13.45 w szkole, a wyjechaliśmy autokarem o godz. 14.00.

Więcej…
 
Email

Sprawozdanie z Rajdu Białka Tatrzańska - Bukowina Tatrzańska

W dniu 22 września 2013 r. uczniowie zakwalifikowani do Projektu "Wyprawa krajoznawczo - turystyczna jako ciekawy sposób na wypoczynek ale również na zdobycie umiejętności i szerokiej wiedzy" realizowanego przez Grupę Inicjatyw Lokalnych GIL w Borze na podstawie PROGRAMU OPERACYJNEGO FUNDUSZ INICJATYW OBYWATELSKICH wspieranego przez MINISTERSTWO PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ wzięli udział w rajdzie jesiennym Białka Tatrzańska – Bukowina Tatrzańska 2013.

Więcej…
 
Email

Wycieczka do Bielska Białej, Cieszyna i Wisły

W dniu 28 września 2013 r. uczniowie zakwalifikowani do Projektu "Wyprawa krajoznawczo - turystyczna jako ciekawy sposób na wypoczynek ale również na zdobycie umiejętności i szerokiej wiedzy" realizowanego przez Grupę inicjatyw Lokalnych GIL w Borze na podstawie PROGRAMU OPERACYJNEGO FUNDUSZ INICJATYW OBYWATELSKICH wspieranego przez MINISTERSTWO PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ wzięli udział w wycieczce do Bielska Białej, Cieszyna i Wisły.

Więcej…
 
Email

Wycieczka w Góry Świętokrzyskie

W dniach od 13 - 15 września 2013 r. uczniowie zakwalifikowani do Projektu "Wyprawa krajoznawczo - turystyczna jako ciekawy sposób na wypoczynek ale również na zdobycie umiejętności i szerokiej wiedzy" realizowanego przez Grupę Inicjatyw Lokalnych GIL w Borze na podstawie PROGRAMU OPERACYJNEGO FUNDUSZ INICJATYW OBYWATELSKICH wspieranego przez MINISTERSTWO PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ wzięli udział w wycieczce w Góry Świętokrzyskie.

Więcej…
 
Email

Sprawozdanie z wycieczki do Warszawy

W dniach od 22 do 26 sierpnia 2013 r. uczniowie zakwalifikowani do Projektu „Wyprawa krajoznawczo – turystyczna jako ciekawy sposób na wypoczynek ale również na zdobycie umiejętności i szerokiej wiedzy” realizowanego przez Grupę inicjatyw Lokalnych GIL w Borze na podstawie PROGRAMU OPERACYJNEGO FUNDUSZ INICJATYW OBYWATELSKICH wspieranego przez MINISTERSTWO PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ wzięli udział w wycieczce górskiej do Warszawy.

Więcej…
 
Email

„Park Dinozurów”

W dniu 07 sierpnia 2013 r. uczniowie zakwalifikowani do Projektu „Wyprawa krajoznawczo – turystyczna jako ciekawy sposób na wypoczynek ale również na zdobycie umiejętności i szerokiej wiedzy” realizowanego przez Grupę inicjatyw Lokalnych GIL w Borze na podstawie PROGRAMU OPERACYJNEGO FUNDUSZ INICJATYW OBYWATELSKICH wspieranego przez MINISTERSTWO PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ wzięli udział w wycieczce górskiej do Zatora.

Więcej…
 
Email

Spotkanie z morzem

29 lipca 2013 r. po wielu przygotowaniach nasza grupa licząca 20 uczestników wyjechała na 5 dni nad Morze Bałtyckie. Była to dla wszystkich niesamowita przygoda. Podróż minęła szczęśliwie i gdy dojechaliśmy rano do Gdańska, od razu rozpoczęliśmy realizację programu.

Więcej…
 
Email

Wyprawa nad morze

Wyjazd nad morze to marzenie wielu dzieci z małych wiosek. Dla sporej grupy dzieci i młodzieży z wioski Bór, to marzenie się spełniło. Wycieczka w dniach 14 -20 lipca 2013 roku odbyła się w ramach realizacji projektu „Wyprawa krajoznawczo – turystyczna jako ciekawy sposób na wypoczynek ale również na zdobycie umiejętności i szerokiej wiedzy” realizowanego przez Grupę inicjatyw Lokalnych GIL w Borze na podstawie PROGRAMU OPERACYJNEGO FUNDUSZ INICJATYW OBYWATELSKICH wspieranego przez MINISTERSTWO PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ

Więcej…
 
Email

Młodzi górale w Trójmieście

„To była najwspanialsza przygoda w naszym życiu” z takimi słowami na ustach grupa 75 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Cichem opuszczała autokar, którym podróżowała nad morze Bałtyckie w ramach projektu: „Wyprawa krajoznawczo – turystyczna jako ciekawy sposób na wypoczynek ale również na zdobycie umiejętności i szerokiej wiedzy”.

Więcej…
 
Email

ŚLADAMI ADAMA MAŁYSZA ORAZ BOLKA I LOLKA

Ustroń, Wisła, Bielsko- Biała, 17- 18 czerwca 2013 r.

Na tę wspaniałą podróż zarezerwowaliśmy dwa dni, gdyż chcieliśmy zobaczyć bardzo wiele miejsc.

Więcej…
 


Strona 1 z 2

Strona niekomercyjna. © Grupa Inicjatyw Lokalnych GIL. Wszelkie prawa zastrzeżone.