Grupa Inicjatyw Lokalnych GIL

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Projekty

Strona główna Ukończone "Bezpiecznie nad wodą"
Projekt "Rodzinne spotkania lekiem na nudę"

Wycieczka do Szczawnicy

Email

Koleją krzesełkową na Palenicę.

Dnia 22 grudnia 2016 r. grupa dorosłych i dzieci z Boru wybrała się na kolejną wycieczkę w ramach projektu "Rodzinne spotkania lekiem na nudę" realizowanego przy wsparciu finansowym Gminy Szaflary w ramach otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych w dziedzinie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.

Więcej…
 

Wycieczka na Kalatówki

Email

Św. Brat Albert i jego miejsce w Tatrach.

Dnia 18 grudnia 2016 r. grupa dorosłych i dzieci z Boru powędrowała na Kalatówki. Wycieczka odbyła się w ramach projektu „Rodzinne spotkania lekiem na nudę” realizowanego przy wsparciu finansowym Gminy Szaflary w ramach otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych w dziedzinie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.

Więcej…
 

Wycieczka na Turbacz

Email

Wyprawa na Turbacz

Wycieczkę na Turbacz zorganizowała Grupa Inicjatyw lokalnych "GIL" wraz ze Stowarzyszeniem "naSa" z Bańskiej Wyżnej. Odbyła się ona dziewiątego października 2016r w niedzielę. Wycieczka miała charakter rodzinnej wyprawy w góry w ramach projektu "Rodzinne spotkania lekiem na nudę" realizowanego przy wsparciu finansowym Gminy Szaflary w ramach otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych w dziedzinie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.

Więcej…
 

Wycieczka na Trzy Korony

Email

 

Wycieczka na Trzy Korony

Grupa Inicjatyw Lokalnych „GIL” w Borze wraz ze stowarzyszeniem NaSa Bańska Wyżna , 25 września 2016 r. zorganizowały wycieczkę  krajoznawczą  w Pieniny. Wycieczka miała charakter rodzinnej wyprawy w góry  w ramach projektu  „Rodzinne spotkania lekiem na nudę” realizowanego przy wsparciu finansowym Gminy Szaflary  w ramach otwartego  konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych w dziedzinie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.

Więcej…
 

Wycieczka do Czernej

Email


Wycieczka - pielgrzymka do Czernej.

Dnia 28 maja 2016 r. odbyła się pielgrzymka dzieci pierwszokomunijnych Szkoły Podstawowej w Borze oraz dzieci, które miały rocznicę swojej pierwszej komunii świętej do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej i św. Rafała Kalinowskiego w Czernej. Uczniom towarzyszyli rodzice i inni członkowie rodzin. Grupie pielgrzymkowej przewodził ks. proboszcz parafii p.w. Piotra i Pawła w Szaflarach Andrzej Kamiński. Razem z dziećmi była s. Renata Janeczko, która przygotowywała uczniów do przyjęcia sakramentów.

Więcej…
 


Strona 1 z 2

Strona niekomercyjna. © Grupa Inicjatyw Lokalnych GIL. Wszelkie prawa zastrzeżone.