Grupa Inicjatyw Lokalnych GIL

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Projekty

Strona główna Ukończone Ruszamy w kosmos
Ruszamy w kosmos
Email

Relacja na stronie Szkoły w Gronkowie

 
Email

„Ruszamy w kosmos”

Projekt współfinansowany ze środków otrzymanych z Programu „Fundusz Inicjatyw Obywatelskich” i Województwa Małopolskiego za pośrednictwem Babiogórskiego Stowarzyszenia ZIELONA LINIA.

„Ruszamy w kosmos”

Grupa nieformalna „Edukacja z pasją”, działająca w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Jagiellończyka w Gronkowie, we współpracy z Grupą Inicjatyw Lokalnych GIL, pozyskała środki na realizację projektu „Ruszamy w kosmos” współfinansowanych ze środków otrzymanych z Programu „Fundusz Inicjatyw Obywatelskich” i Województwa Małopolskiego za pośrednictwem Babiogórskiego Stowarzyszenia ZIELONA LINIA. Odbiorcami projektu będą uczniowie Szkoły Podstawowej w Gronkowie.

W ramach projektu „Ruszamy w kosmos” odbędą się następujące działania: warsztaty z programowania z wykorzystaniem innowacyjnej gry „Scottie Go” dla uczniów, Nocny „Piknik pod Gwiazdami” na terenie Młodzieżowego Obserwatorium Astronomicznego w Niepołomicach oraz Szkolny Dzień Scottiego.

Na podsumowanie projektu uczniowie wraz z opiekunami przygotują filmik z najciekawszymi momentami w czasie realizacji poszczególnych działań.

 


Strona 1 z 2

Strona niekomercyjna. © Grupa Inicjatyw Lokalnych GIL. Wszelkie prawa zastrzeżone.