Grupa Inicjatyw Lokalnych GIL

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Projekty

Strona główna Ukończone Zmieniamy przestrzeń
Zmieniamy przestrzeń edukacyjną projektując kreaty
Email

Relacja na stronie Szkoły w Gronkowie

 
Email

„Ruszamy w kosmos”

Projekt współfinansowany ze środków otrzymanych z Programu „Fundusz Inicjatyw Obywatelskich” i Województwa Małopolskiego za pośrednictwem Babiogórskiego Stowarzyszenia ZIELONA LINIA.

Zmieniamy przestrzeń edukacyjną projektując kreatywną strefę relaksu

Grupa nieformalna „Rodzice partnerami szkoły”,, działająca w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Jagiellończyka w Gronkowie, we współpracy z Grupą Inicjatyw Lokalnych GIL, pozyskała środki na realizację projektu „Zmieniamy przestrzeń edukacyjną projektując kreatywną strefę relaksu” współfinansowanych ze środków otrzymanych z Programu „Fundusz Inicjatyw Obywatelskich” i Województwa Małopolskiego za pośrednictwem Babiogórskiego Stowarzyszenia ZIELONA LINIA. Odbiorcami projektu będą uczniowie Szkoły Podstawowej w Gronkowie.

W ramach projektu „Zmieniamy przestrzeń edukacyjną projektując kreatywną strefę relaksu” będą realizowane następujące działania: spacer badawczy po szkole, lekcje wychowawcze na temat estetyki wnętrz, warsztaty ze studentami architektury, debata szkolna, konkurs na najciekawszy projekt strefy odpoczynku w formie pracy plastycznej oraz wykonanie przez chętnych uczniów, rodziców i nauczycieli kreatywnej strefy odpoczynku szkole.

Na podsumowanie projektu uczniowie wraz z opiekunami przygotują filmik z najciekawszymi momentami w czasie realizacji poszczególnych działań.

 


Strona niekomercyjna. © Grupa Inicjatyw Lokalnych GIL. Wszelkie prawa zastrzeżone.