Grupa Inicjatyw Lokalnych GIL

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona główna Ukończone
Projekty Ukończone

Podsumowanie projektu

Email

Podsumowanie projektu "Z techniką za pan brat - wykorzystywanie techniki do codziennego życia"

Projekt "Z techniką za pan brat - wykorzystywanie techniki do codziennego życia", realizowany był przy wsparciu finansowym Gminy Szaflary w ramach otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych w dziedzinie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.

Odbyły się trzy wycieczki - do Bóbrki i Trzcinicy, do Bochni i Lipnicy Murowanej oraz do Zabrza i Chorzowa. Głównym motywem tych wycieczek było zastosowanie techniki w dziedzinie pozyskiwania surowców. W Bóbrce znajduje się kopalnia ropy naftowej (ciągle dostarczająca surowiec na polski rynek), w Bochni już soli się nie wydobywa, jest tam muzeum, podobnie w Zabrzu jest muzeum węgla kamiennego.

Więcej…
 

Targi książki

Email

Ostrowsko na 21. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie

28 października grupa dzieci ze Szkoły Podstawowej im. prof. Andrzeja Waksmundzkiego z Ostrowska  udała się do Krakowa, aby zakosztować  niepowtarzalnej atmosfery towarzyszącej 21. Międzynarodowym Targom Książki. Wyjazd odbywał się w ramach projektu „Czym skorupka za młodu nasiąknie…- nasza droga do rozwoju pasji czytelnictwa” finansowanego z Funduszy Inicjatyw Obywatelskich, Gminy Miejskiej Kraków oraz Województwa Małopolskiego za pośrednictwem Babiogórskiego Stowarzyszenia ZIELONA LINIA. W opiekę i pomoc włączyli się nauczyciele, rodzice oraz Biblioteka Publiczna w Ostrowsku.

Więcej…
 


Strona 1 z 23

Strona niekomercyjna. © Grupa Inicjatyw Lokalnych GIL. Wszelkie prawa zastrzeżone.